Ви тут: ЧДТУ Новини Збірна КВН ЧДТУ «Довідник Стеля» разом з Асоціацією КВН України побувала на Сході України
Понеділок, 03 липня 2017 13:59

Команда Черкаського державного технологічного університету взяла участь у  Всеукраїнському турі « Рух проти ненависті», організованому Асоціацією КВН України,  за підтримки Міністерства Молоді та Спорту.

Учасники із 14 областей України виступили у Лубнах, Сєвєродонецьку, Рубіжному та Святогірську.

За словами лідера команди «Довідник Стеля» Євгенія Стрельнікова, це вже другий їх виступ на Сході України – «і по реакції людей, які нас приймали, ми побачили, що наша підтримка важлива для них, особливо в такі скрутні часи. За 2 роки ми жодного разу не пожалкували про наш вибір - підключитись до цього міжнародного проекту - просто нам подобається дарувати людям радість».

Команда "Довідник Стеля" дякує за постійну підтримку профкому ЧДТУ та адміністрації університету.