Ви тут: ЧДТУ Новини Влада області відзначила студентів-активістів ЧДТУ
Понеділок, 03 липня 2017 10:46

Влада області відзначила студентів-активістів ЧДТУ

30 червня 2017 року засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету розпочалося з відзначення студентів вищого навчального закладу.

В. о. ректора ЧДТУ Олег Григор вручив студентам-активістам Черкаського державного технологічного університету Грамоти Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації за активну життєву позицію, патріотизм, розбудову молодіжної політики в області та з нагоди Міжнародного дня молоді.

- Надзвичайно приємно, що в Черкаському державному технологічному університеті навчається активна молодь, яка бере участь не лише в міських та обласних заходах, а й у заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів, - наголосив  в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Переглянути фотоальбом у Flickr