Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ працює у нормальному режимі і готується до вступної кампанії
П'ятниця, 30 червня 2017 13:57

ЧДТУ працює у нормальному режимі і готується до вступної кампанії

Сьогодні Черкаський державний технологічний університет працює у звичному режимі і посилено готується до вступної кампанії.

За словами керівництва ЧДТУ, сьогодні університет готується до видачі дипломів та проведення вступної кампанії.

- Останні події лише яскраво засвідчили, що наш університет є згуртованим і єдиним колективом, що може не лише готувати майбутніх професіоналів, але й відстоювати їхнє право навчатися у виші, де панує демократія і сповідуються цінності громадянського суспільства, - зазначив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Тож сьогодні університет, у стандартному режимі роботи, готується до прийому вступників за 45 спеціальностями, частина з яких (історія та археологія, філософія, інформаційні системи та технології, публічне управління та адміністрування, соціальне забезпечення) було відкрито цьогоріч. Також, у цьому році університет розширив ліцензію по підготовці магістрів.

Наразі ЧДТУ також очікує призначення Міністерством освіти і науки дати виборів ректора.