Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулась конференція трудового колективу
П'ятниця, 23 червня 2017 11:06

У ЧДТУ відбулась конференція трудового колективу

22 червня у Черкаському державному технологічному університеті відбулась конференція трудового колективу.

-  Ви брали участь у затвердженні доленосних документів, що визначають діяльність нашого університету, одним із основним із яких є статут університету у новій редакції, - звернувся до аудиторії ректор ЧДТУ Олег Григор. – Це дозволяє нам привести у відповідність до Закону України «Про вищу освіту» ряд нормативних документів щодо діяльності нашого університету, а також органи громадського самоврядування (конференцію трудового колективу, факультетів, коледжу, наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених), оновити склад Вченої ради університету. Сьогодні університету вкрай потрібна стабільність  поступального розвитку – це моє глибоке переконання.

Конференцією було обрано новий склад Вченої ради та погоджено склад Наглядової ради Черкаського державного  технологічного університету.