Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ вшанував пам'ять жертв війни
Четвер, 22 червня 2017 17:28

ЧДТУ вшанував пам'ять жертв війни

22 червня в Україні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Сьогодні представники Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором взяли участь у покладанні квітів до Пагорбу слави  із нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Представники обласної та місцевої влади, ветерани війни, бійці АТО, громадські діячі та містяни вшанували тих, хто віддав життя за свободу та майбутнє  своєї країни.

Кожна українська родина відчула глибокий трагізм воєнних років, спогади про які відлунюють і нині нестерпним болем у наших серцях.   Сьогодні  на знак жалоби на адміністративних будівлях Черкас приспустили державні прапори.

Довідково:

Цей День встановлено в Україні «…з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

Галерея зображень