Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ відкрито спеціалізовану вчену раду на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук
Середа, 21 червня 2017 15:07

Наказом Міністерства освіти і науки України у травні поточного року в Черкаському державному технологічному університеті відкрито спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Голова ради- доктор економічних наук, професор Коломицева Олена  Віталіївна.

Вчений секретар– кандидат економічних наук, доцент Васильченко Лідія Сергіївна.

Вітаємо з відкриттям ради,  бажаємо успіхів  на ниві підготовки наукових кадрів та запрошуємо до співпраці!

Контактна інформація:

18006, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 460, корпус №2, ауд. 205, кафедра економічної кібернетики та маркетингу.