Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь у заходах присвячених історії українського державотворення
Понеділок, 19 червня 2017 10:37

ЧДТУ взяв участь у заходах присвячених історії українського державотворення

Представники Черкаського державного технологічного університету взяли участь у заходах до 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років. 16 червня на Соборній площі Черкас презентували хронікально-документальний фільм «За Україну, за її волю!» українського кінорежисера-документаліста Сергія Буковського та фотолітопис «За Україну, за долю, за честь і волю, за народ».

Крім цього, у межах відзначення 100-річчя Української національної революції, у Будинку рад запрацювала «революційна» фотовиставка.

Цьогоріч заходи  присвячені історії українського державотворення відбулися за підтримки Кабінету Міністрів України, Українського Інституту національної пам’яті, Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного, Національної академії правових наук України, Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд європейської інтеграції», громадської організації «Мистецький фонд імені Короля Данила», Національної світлинотеки «Українська мить», Всеукраїнського товариства «Меморіал» імені Василя Стуса, Благодійного фонду «Відродження України», Видавничого дому Ін-юре та Черкаської обласної державної адміністрації.