Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ стали номінантами II Всеукраїнського фестивалю «BestRoboFest»
П'ятниця, 09 червня 2017 12:38

Студенти ЧДТУ стали номінантами II Всеукраїнського фестивалю «BestRoboFest»

Студенти ЧДТУ стали номінантами II Всеукраїнського фестивалю  «BestRoboFest»

Команда студентів Черкаського державного технологічного університету отримала перемогу на II Всеукраїнському фестивалі з робототехніки та інновацій «Bestrobofest» у номінації «Кращий технічний проект».

У фестивалі, що днями пройшов у м. Дніпро,  взяли участь представники кафедри комп'ютеризованих та інформаційних технологій в приладобудуванні Факультету електронних технологій ЧДТУ - доцент кафедри Сергій Філімонов та студент 5 курсу Дмитро Бачеріков.

Вони взяли участь у двох змаганнях - Roborace та Free Style – і саме за результатами останніх, у категорії Seniors, і отримали першість за кращий технічний проект.