Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відкрили виставку «Чарівний світ вишиванки»
Четвер, 18 травня 2017 17:13

У ЧДТУ відкрили виставку «Чарівний світ вишиванки»

18 травня, до Дня вишиванки в Україні, у бібліотеці  Черкаського державного технологічного університету відкрилась книжково-етнографічна виставка «Чарівний світ вишиванки».

- Ми хотіли підготувати щось незвичайне до Дня вишиванки  - тож  і вишиті картини, і  предмети побуту, і рушники для неї почали збирати заздалегідь, - розповіла завідуюча відділом обслуговування бібліотеки ЧДТУ Людмила Урицька. – Експонати для виставки нам приносили мало не з кожної кафедри університету. Тому нам вдалося представити на виставці усю гаму неповторних чудових народних витворів, біля кожного із яких розміщено докладну інформацію про особливості вишивки у кожній частині України, підготовлену колективом бібліотеки ЧДТУ.