Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь у відкритті весняно-літнього сезону
Середа, 03 травня 2017 13:15

ЧДТУ взяв участь у відкритті весняно-літнього сезону

29 квітня 2017 року викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету брали участь в урочистому відкритті весняно-літнього сезону в парку «Сосновий бір». На прохання КП «Дирекція парків» представники вишу долучились до заходу та приготували смачну польову кашу, якою пригощали жителів міста Черкаси та всіх відвідувачів парку. Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ порадували кулінарними дослідженнями і приготували кашу за авторським рецептом: крім основної складової – пшоняної крупи, використовувалися смажені з цибулею свіжі шампіньйони, картопля, перець солодкий. Всі отримали задоволення, посмакувавши кашею, а КП «Дирекція парків» преміювала кулінарів цінним подарунком.

Галерея зображень