,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ увійшов у десятку фіналістів Vernadsky Challenge
Вівторок, 25 квітня 2017 16:37

ЧДТУ увійшов у десятку фіналістів Vernadsky Challenge

ЧДТУ увійшов у десятку фіналістів Vernadsky Challenge

Черкаський державний технологічний університет взяв участь у конкурсі інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який покликаний допомогти талановитим фахівцям розвивати і втілювати свої ідеї у сфері проектування та інженерії.  

Vernadsky Challenge створено за ініціативи засновника Noosphere Ventures Максима Полякова та директора Google Україна Дмитра Шоломка і сьогодні ця унікальна платформа об’єднує як професіоналів, так і новаторів у сфері інженерії і проектування.

З гордістю відзначаємо, що два проекти Черкаського державного технологічного університету, які представляли команди Максима Рудя і Василя Заїки, увійшли до десятки фіналістів.

 

Це проекти: «Розробка технології та пристроїв адитивного виробництва індивідуальних хірургічних імплантатів та протезів з біосумісних полімерних матеріалів» (розробник Максим Рудь, кандидат технічних наук, доцент кафедри «Технології та обладнання машинобудівних виробництв») та «MUSIC-Med (Mobile Ultrasonic Surgical Instrument for Civil-military Medicine) Мобільний ультразвуковий хірургічний інструмент для військової та цивільної медицини» (розробники Костянтин Базіло, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Василь Заїка, к.т.н. старший викладач кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Леонід Федорук, експерт проекту з медичних питань, лікар-хірург Третьої Черкаської лікарні швидкої медичної допомоги, Юлія Петрушко, асистент проекту, магістрант кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні). 

Обидва проекти є соціально орієнтованими і матимуть втілення у медицині та виробництві. Серед експертів, які відбирали проекти, були: спеціаліст з інженерії, легендарний «руйнівник міфів» Джеймі Хайнеманякий, до речі, дуже високо оцінив проекти нашого університету, директор з інновацій компанії Noosphere Михайло Рябоконь, засновник і директор конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко, ректори, наукові співробітники, військові фахівці.

 

 

У світі є безліч амбітних ідей, які претендують на те, щоб реалізуватися у якості видатних досягнень науки і техніки. Сподіваємося, що науково-технічні розробки вже найближчим часом змінять наше життя та відкриють нові можливості і перспективи.