Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-екологи взяли участь у заході "Весняне свято чистоти"
Вівторок, 11 квітня 2017 09:22

Студенти-екологи взяли участь у заході "Весняне свято чистоти"

У переддень вербної неділі, студенти-екологи 1-го та 2-го курсів будівельного факультету, а також викладачі кафедр екології та загальної екології, педагогіки та психології ЧДТУ взяли участь у суботнику з естетичного та санітарного поліпшення стану міста Черкаси «Весняне свято чистоти»,  що був організований КП «Дирекція парків» і проходив 8 квітня у парку «30-річчя перемоги». Разом з волонтерами та учнями  черкаських шкіл юні екологи долучились до прибирання території парку і насадження молодих дерев. Загалом від сміття було очищено територію площею близько 23 га. Закінчився захід смачною кашею та чаєм. З веселим настроєм студенти взяли участь у різноманітних конкурсах,  які проводили організатори заходу, та розіграшах призів.