Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший»
Понеділок, 10 квітня 2017 09:18

У ЧДТУ відбулася інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший»

Студенти гуртожитку №2 Черкаського державного технологічного університету провели інтелектуально-розважальну гру «Найрозумніший»

- Цей конкурс ми провели вперше, участь у ньому взяло біля 40 студентів. Гру провели у формі «запитання-відповідь», кожен учасник отримував за свої відповіді певні бали, - коментує організатор заходу, студент четвертого курсу будівельного факультету Максим Колісник, - Переможцями стали три студентки: студентка 5 курсу лінгвістичного факультету Оксана Безверха (1 місце), студентка 4 курсу будівельного факультету Анастасія Микитюк (2 місце),  студентка 5 курсу лінгвістичного факультету Каріна Малинка (3 місце).

Як розповіла переможниця вікторини, Оксана Безверха, у таких заходах ніколи не брала участь, спробувати свої сили вирішила вперше.

- Я отримала безліч позитивних емоцій. Такі заходи дійсно потрібні,   вони дають дуже багато позитивних емоцій, тож, сподіваюся, вонистануть у нас традиційними. Дуже важливо, щоб наша молодь не лише добре навчалася, але мала можливість  виявити себе і бути активною, - переконана Оксана Безверха.