Ви тут: ЧДТУ Новини День довкілля провели у ЧДТУ
Понеділок, 27 березня 2017 16:56

День довкілля провели у ЧДТУ

Із самого суботнього ранку 25 березня студенти і викладачі Черкаського державного технологічного університету працювали над наведенням ладу на території свого великого дому.

І студенти, і викладачі із завзяттям працювали над озелененням території університету.

Ректор університету Олег Григор пояснює, що такі акції проводити потрібно, адже це згуртовує та об’єднує працівників вишу та студентів. Окрім того, є безліч глобальних проблем, які потрібно вирішувати. Однією з таких проблем є збереження нашого довкілля. Варто зазначити, що ЧДТУ завжди охоче бере участь у подібних заходах на рівні міста.

Переглянути фотоальбом у Flickr

-       Сьогодні, у рамках Дня довкілля, студенти-активісти, спільно з адміністрацією та співробітниками університету, вирішили провести суботник. Подібні заходи ми проводимо щороку, завжди по-різному. Торік, наприклад, ми прибирали територію міста, потім висаджували на території університету  алею професорів, а цього року висаджуємо на території університету дерева, кущі та квіти, - розповідає голова Студентської ради ЧДТУ Альона Бойко.

По закінченню плідної колективної роботи, всіх пригощали козацьким кулішем.