Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ провели міжнародну науково-практичну конференцію з туризму та готельно-ресторанного бізнесу
Понеділок, 27 березня 2017 14:30

Восьма міжнародна науково-практична конференція «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання» пройшла у Черкаському державному технологічному університеті 23 березня.

- Мета конференції полягає у теоретичному узагальненні наукових досліджень та розробці практичних рекомендацій щодо проблем розвитку та управління потенціалом підприємств туристичного, готельно-ресторанного бізнесу та підприємств харчової промисловості. Сьогодні ми обговорюємо не лише важливі, але і цікаві та пізнавальні теми. Дуже приємно, що доповідачами є не лише наші викладачі, але і запрошені гості з провідних навчальних закладів України, а саме з Львівської політехніки та Національного університету харчових технологій (м. Київ), зазначила декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ Лариса Чепурда.

Відкрити фотоальбом у Flickr

В рамках роботи конференції відбувся конкурс «Кращий за професією» в якому брали участь всі студенти факультету харчових технологій та сфери обслуговування, спеціальностей: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології».

Призові місця та відзнаку гостей конференції отримали наукові роботи студентів:

• Спеціальності «Харчові технології» з функціональних продуктів харчування.
  • Спеціальності «Туризм» з туристичного продукту Гуцульщини;
  • Спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з технології приготування «Львівського сирника» та цукерок.

Особливу відзнаку отримали творчі роботи студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», а саме тематичні картини з тіста.

Всі студенти, які отримали 1, 2 та 3 призові місця були відзначені грошовими винагородами.