Ви тут: ЧДТУ Новини Стажування польських студентів в ЧДТУ
Понеділок, 27 березня 2017 09:13

Стажування польських студентів в ЧДТУ

Кафедра хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету приймає участь у європейському проекті «Water Harmony» Erasmus+ «Розвиток ступеневої освіти за напрямом очищення води». В рамках програми мобільності студентів за даним проектом на кафедрі проходять стажування польські аспіранти Артур Вікторскі і Марлена Скобіш з Вармінсько-Мазурського Університету, м. Ольштин. Аспіранти відвідують лекції, практичні та лабораторні заняття,  досліджують технологічні процесси та поглиблено вивчають особливості та тонкощі водопідготовки та водоочищення, а саме:  процеси  коагуляції, електроактивації, кавітації, зворотнього осмосу та інші. Стажування розраховане на 5 місяців, по закінченні якого ними має бути підготовлений звіт.

Крім того, Марлена та Артур активно долучилися до студентського життя, приймають  участь у різноманітних  заходах, що відбуваються на кафедрі та в університеті, а також із зацікавленністю вивчають українську культуру, традиції та ознайомлюються з чудовими черкаськими краєвидами.

Галерея зображень