Ви тут: ЧДТУ Новини Студентам ЧДТУ розповіли про профілактику захворювань на ВІЛСНІД та туберкульоз
Четвер, 23 березня 2017 14:15

Студентам ЧДТУ розповіли про профілактику захворювань на ВІЛ\СНІД та туберкульоз

Мешканцям першого гуртожитку Черкаського державного технологічного університету провели лекцію стосовно особливостей поширення ВІЛ\СНІДу, туберкульозу, та шляхи уникнення ризику цих захворювань.

- Такі лекції ми проводимо досить часто, оскільки дуже важливо, щоб молодь  мала конкретну інформацію, як уникнути цих захворювань, - прокоментував заступник головного лікаря КЗ «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер» Черкаської обласної ради Володимир Очеретнюк, - Сьогодні ми у  доступній формі ознайомили студентів з причинами захворювань на ВІЛ\ СНІД та туберкульоз та ознайомили зі статистикою поширення цих хвороб у області та країні загалом.

Студентам також розповіли, куди потрібно звертатись в разі підозри на інфікування небезпечними захворюваннями. Лікарі доступно описали перші симптоми та навели ситуаційні приклади  із медичної практики. Студентам було також надано профілактичні брошури-пам'ятки.