Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбудеться цикл безкоштовних тренінгів з китайської мови
Четвер, 16 березня 2017 11:02

У ЧДТУ відбудеться цикл безкоштовних тренінгів з китайської мови

Всі бажаючі черкащани зможуть дізнатися про мистецтво каліграфії та історію ієрогліфів, дізнатись цікаві факти про китайські традиції та культуру Піднебесної.

- Довідатись про все це можливо буде від носіїв мови, ми підготували також цікаві аудіо- та відеоматеріали, - розповіла директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Лишко. - Перший тренінг відбудеться 25 березня о 10-00, у кінозалі (хол 1 корпусу ЧДТУ).  Побувати на цій події буде  однаково цікаво як для  школярів та студентів, так і для дорослих черкащан.

Після циклу тренінгів ми плануємо проведення на базі ЧДТУ курсів китайської мови, за двома рівнями підготовки – початковим (для школярів та студентів) та діловим (акцентованим на проведенні ділового спілкування та переговорів). Ми передбачаємо затребуваність таких курсів, оскільки сьогодні Україна поглиблює стосунки із Китаєм,  активно розвиває стратегічне партнерство та ділові взаємовідносини.