Ви тут: ЧДТУ Новини Викладач ЧДТУ презентував персональну виставку «…МОЖУ БУТИ»
Понеділок, 06 березня 2017 11:24

Викладач ЧДТУ презентував персональну виставку «…МОЖУ БУТИ»

Кафедра дизайну знову презентує Черкаський державний технологічний університет творчістю своїх викладачів

2 березня 2017 року Черкаський художній музей презентував персональну виставку професійного художника-живописця, викладача кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету  Олександра Шепенькова з інтригуючою назвою «…МОЖУ БУТИ». Наскрізною темою всієї творчості автора є «нефігуратив», зокрема, геометрична абстракція, що великою мірою представлена на виставці.

Завдяки новому досвіду сприйняття текстур, впорядкованій ритміці геометричних фігур, просторових тіл, ламаних ліній, художні образи набувають нового змісту, прихованих смислів, які необхідно відчути і дешифрувати. Експозиція виставки налічує близько 50 творів, виконаних у різних техніках та нестандартних матеріалах і демонструє багатогранність таланту митця та неординарність його мислення.

Колеги і друзі тепло привітали автора з цією подією.