Ви тут: ЧДТУ Новини 22 січня – День Соборності України!
П'ятниця, 20 січня 2017 14:50

22 січня – День Соборності України!

22 січня Україна відзначає одне із найбільших свят у своїй історії  – День Соборності України.

Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. 22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято.

І сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну країну   багатою, могутньою державою.

Переконані, що саме спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

У цей святковий день багатотисячний колектив Черкаського державного технологічного університету щиро зичить  всім жителям Черкащини здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди!

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!