Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ отримав подарунок від відомого випускника
Середа, 28 грудня 2016 11:50

ЧДТУ отримав подарунок від відомого випускника

Проектор із адаптером Wi-Fi рідному університету подарував засновник відомої черкаської компанії McLaut Віталій Лаут. Власник одного із найбільших  інтернет-провайдерів регіону є випускником факультету електронних технологій ЧДТУ. У 2005 році Віталій Лаут з відзнакою закінчив навчання у Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю «управління проектами». Із університетом відомий випускник співпрацює давно, забезпечуючи безкоштовний Wi-Fi та безкоштовне мережеве обладнання.

- Ми завжди   відчуваємо гордість за наших випускників і завжди раді вітати їх у стінах університету, - зазначив, приймаючи подарунок, ректор ЧДТУ Олег Григор. – Подарунок нашого випускника ми встановимо у кінозалі університету і завдяки йому наші студенти матимуть можливості краще представляти аудиторії свої проекти.

Галерея зображень