Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулося засідання Науково-технічної ради університету
Середа, 28 грудня 2016 11:45

У ЧДТУ відбулося засідання Науково-технічної ради університету

26 грудня востаннє цьогоріч зібрався склад Науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету, аби підвести підсумки наполегливої роботи. Під час засідання НТР наукові керівники озвучили заключні та проміжні звіти з науково-дослідних робіт, що здійснювалися у ЧДТУ протягом 2016 року. Зокрема, професор, завідувач кафедри хімічних технологій та водоочищення ЧДТУ Геннадій Столяренко поінформував присутніх про міжнародні проекти, що реалізуються в ЧДТУ. Особливу увагу, Геннадій Степанович приділив проекту «WaterHarmony» («Водна Гармонія»), незмінним науковим керівником якого він виступає п’ятий рік поспіль. Головна мета проекту «Водна Гармонія» полягає у створенні наукового та педагогічного консорціуму, що включає 8 університетів-партнерів із України, Білорусії, Таджикистану, Казахстану та Норвегії, які вивчають новітні процеси очистки води.

Всі звіти про цьогорічні наукові роботи були визнані задовільними.

Наприкінці засідання члени НТР затвердили  план роботи на перше півріччя нового року. Наступного разу Науково-технічна рада ЧДТУ збереться у повному складі вже у лютому 2017.