Ви тут: ЧДТУ Новини У ректора ЧДТУ з’явились студенти-помічники
Середа, 21 грудня 2016 10:07

У ректора ЧДТУ з’явились студенти-помічники

У ректора ЧДТУ з’явились  студенти-помічники

Сприяти зміцненню партнерських стосунків та посиленню тісної співпраці адміністрації Черкаського державного технологічного університету та його студентів будуть помічники ректора на громадських засадах, обрані із числа активістів студентського самоврядування.

Із 20 грудня відповідно до Наказу ректора ЧДТУ № 513/01 від 20.12.2016 р.  на термін навчання в університеті посади помічників ректора на громадських засадах обійматимуть студент 3 курсу Факультету електронних технологій Сергій Пилипенко (відповідатиме за співпрацю із  студентством денної та заочної форм навчання) та студент 5 курсу Факультету економіки та управління Андрій Філенко (відповідатиме за співпрацю із  студентством, яке проживає у гуртожитках навчального закладу).