Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартували нові курси для програмістів
Середа, 30 листопада 2016 12:09

У ЧДТУ стартували нові курси для програмістів

- Стати слухачем курсів  можуть не лише студенти, але й всі бажаючі – за умов володіння базовими основами програмування, - зазначає  декан факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірина Трегубенко.  – Приєднатися не пізно просто зараз. Протягом 2 місяців слухачі курсів не лише вивчать мову програмування JavaScript, але й самі створять програмний продукт. Ми завжди намагаємося залучати до викладання реальних практиків – зокрема, викладачами цих курсів є представники черкаської ІТ-компанії Andersen. Крім власне занять, вони надаватимуть слухачам курсів JavaScriptонлайн-підтримку під час навчання.