Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ поекспериментували в унікальному музеї «Експериментаніум»
Понеділок, 28 листопада 2016 10:02

Студенти ЧДТУ поекспериментували в унікальному музеї «Експериментаніум»

Студенти ЧДТУ поекспериментували в унікальному  музеї  «Експериментаніум»

Сучасну виставку популярної науки та техніки в незвичайному столичному музеї   «Експериментаніум» відвідала днями група студентів та викладачів кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем ФІТІС.  Постійна експозиція музею налічує близько 250 інтерактивних експонатів. Величезну цікавість викликали і експозиції з анатомії, і зала «Таємниці води», і дзеркальний та лазерний лабіринти, і акустична кімната, і безліч неймовірних ілюзій та головоломок. Тут можна було пограти на різних музичних інструментах, зробити фокуси, зібрати головоломки, випустити дим під натиском, прогулятись в кімнаті Еймса… Студенти отримали дійсно унікальну можливість  детально роздивитись    зразки машин і механізмів, які наочно демонструють можливості науки і техніки у різних сферах життя людини.