Ви тут: ЧДТУ Новини 27-річчя відсвяткував факультет електронних технологій ЧДТУ
П'ятниця, 25 листопада 2016 13:51

27-річчя відсвяткував факультет електронних технологій ЧДТУ

Привітати один із найпотужніших факультетів зі святом прийшли  найвідоміші його випускники.

Одним із таких випускників є перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

«І досі згадую свою першу «трійку», яка й мотивувала мене відмінно  навчатись, - розповів Віталій Коваль. - Пам’ятаю свого керівника Юрія Кунченка – нині, на жаль, покійного, – надзвичайну людину, яка привела мене у науку. Із університетом у мене пов’язані лише світлі спогади – і у день його свята я бажаю рідному факультету і далі потужно розвиватись -  адже його випускники стають справжніми фахівцями своєї справи».

На святі факультету електронних технологій ректор університету Олег Григор привітав викладачів ФЕТ та його студентів, нагородивши їх грамотами та подяками.