Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ обирали найкращого студента(Фото)
П'ятниця, 18 листопада 2016 12:30

У ЧДТУ обирали найкращого студента(Фото)

Конкурс «Студент року» відбувся в Черкаському державному технологічному університеті

Щороку до Міжнародного дня студента проводять розважально-конкурсну програму "Студент року – 2016".

В.о. ректора ЧДТУ Олег Григор привітав всіх студентів зі святом, побажав їм не лише сумлінно навчатися, але і гарно відпочивати.

З кожного факультету було по одному представнику, які демонстрували свої вміння та таланти.

Перемогу в конкурсі здобула представниця з Лінгвістичного факультету Марина Бондаренко.

На студентське дійство до університету завітала начальник відділу молоді, сімейної політики та оздоровлення Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Пахуріна. Гостя вручила Грамоти студентам ЧДТУ за активну життєву позицію, патріотизм та розбудову молодіжної політики.