Ви тут: ЧДТУ Новини Тиждень безпеки дорожнього руху
Понеділок, 14 листопада 2016 10:13

Завантажити прикріплення:

З 14 по 20 листопадаза ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, підтримки Кабінету Міністрів України, із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня –об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

План заходів кафедри БЖД:

14.11.16на сторінці кафедри БЖД і сайті ЧДТУ буде розміщенонаступну інформацію для студентів:

Статистика ДТП по Україні за 2016 рік.

Звіт про результати моніторингу виконання Стратегії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року.

Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів та практичні аспекти їх застосування в Україні.

Безпека пішоходів. Керівництво з безпеки дорожнього руху для керівників та спеціалістів.

Наїзд на велосипедиста. Аналіз причин та наслідків ДТП.

Відеоролики з безпеки дорожнього руху.

17.11.16 з 11.00 до 12.00  увестибюлі першогокорпусу ЧДТУ відбудеться захід: «Я ХОЧУ БУТИ У БЕЗПЕЦІ, Я ОБІЦЯЮ!».

Звертаємо вашу увагу на те, що 20.11.2016з 12.00 будуть проходитиПоминальні молебні до Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 20, Володимирський собор, в усіх регіонах.

Сторінка кафедри БЖД:  https://chdtu.edu.ua/bf/kbjd/news