Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ навчається китайський письменник, що готує книгу про легенду і «повітряного дракона» Китаю – черкащанина Кулішенка
П'ятниця, 11 листопада 2016 11:48

Цьогоріч здобувати вищу освіту саме у черкаському університеті виявили бажання турки, пакистанці, китайці – і навіть британці.

За словами ректора ЧДТУ Олега Григора, цьогоріч на перший курс було зараховано 26 іноземних студентів - і ще 5 наразі навчається на підготовчому факультеті. Серед них -  і китайський письменник, що прибув на Черкащину, аби вивчити українську та написати книгу про черкащанина Григорія Кулішенка – льотчика, «повітряного дракона», що брав участь у китайсько-японській війні, ставши легендою Китаю.

Загалом же, увесь час існування ЧДТУ тут здобували вищу освіту біля 3000 іноземних студентів із понад 50 країн світу - Китаю, В’єтнаму, Саудівської Аравії, Сирії, Індії, Палестини, Йорданії, Азербайджану, Росії, Туркменістану, Грузії, країн Азії, Африки, Латинської Америки.

Як зазначив директор навчально-наукового центру по роботі з іноземними студентами ЧДТУ Олександр Білик, кількість іноземних студентів які вступили на перший курс, порівняно із попереднім роком, зросла, а найбільше серед першокурсників азербайджанців,  оскільки із цією  країною в України  безвізовий режим. Найпопулярнішими серед іноземців залишаються  три факультети - економіки та управління, електронних технологій,  комп’ютеризованих технологій, машинобудування і дизайну.

Про це інформує прес-клуб реформ