Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розповіли про програму цьогорічного «KAVAFESTу»
Понеділок, 07 листопада 2016 11:15

У ЧДТУ розповіли про програму цьогорічного «KAVAFESTу»

Напередодні другого черкаського фестивалю «KAVAFEST» у головному корпусі ЧДТУ відбулася прес-конференція. Про це повідомляє кореспондент «Про Головне».

На ній було розглянуто такі питання: мета та програма фестивалю, діяльність зони лекторію, тонкощі проведення «Битви бариста» та її значення. Визначено за якими критеріями буде обрано найкращу кав’ярню міста.

Учасниками конференції були організатори — Лариса Чепурда (декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ), Ганна Чепурда (завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ), Антоніна Яхтер (викладач ЧДТУ), Анастасія Рубежанська (власник кав’ярні «Білий Кролик Кава Шоп», Владислава Величко (адміністратор Шведського кафе «Fika»), учасники фестивалю — представники «Cultcoffe», «Чашка Espresso bar», «Stritcafe», «Каффа», учасники конкурсу «Битва баристів» — представники ЧДТУ, «Франсуа», «Cultcoffe», Шведського кафе «Fika», «Білий Кролик Кава Шоп», «Чашка Espresso bar».

За словами організатора фестивалю Анастасії Рубежанської, «KAVAFEST» намагається переймати досвід інших українських кавових фестивалей:

«Ми всіляко слідкуємо за тенденціями. «KAVAFEST» створений задля орієнтування у кавовій індустрії міста. Молодь, перш за все, має розуміти поняття справді гарної кави. Крім того, фестиваль є чудовою нагодою задля спілкування баристів, працівників та власників кав’ярень між собою, що вкотре підтверджує те, що ми всі – друзі, а не конкуренти».

Студентка другого курсу ЧДТУ Олександра Шпак з нетерпінням чекає на день фестивалю:

«Від минулорічного «KAVAFEST» — незабутні враження! Атмосфера ніби пройнялася запахом та смаком кави. Сюди безумовно хочеться повертатися знов і знов».

Цього року довгоочікуваний фестиваль відбудеться 10 листопада у корпусі №2 ЧДТУ. Вже з 10 години ранку на вас чекають різноманітні конкурси, практикуми, майстер-класи, лекції, презентації і, звісно ж, багато смачної кави.

Спецкор «Про Головне» Оля Бондар