Ви тут: ЧДТУ Новини Свою двадцяту річницю відсвяткував факультет економіки та управління (ФОТО)
П'ятниця, 04 листопада 2016 13:02

Свою двадцяту річницю відсвяткував факультет економіки та управління (ФОТО)

Студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету відсвяткували 20 років ФЕУ

На урочистій частині в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор привітав всіх присутніх та вручив грамоти й подяки активним студентам факультету.

Після урочистостей для гостів підготували святковий концерт.

Для студентів та викладачів свято стало чудовою можливістю підсумувати досягнення та поглянути з оптимізмом в майбутнє.

Привітати колег зі святом прийшли також студенти Черкаського національного університету.

Довідково: Факультет був створений у складі Черкаського інженерно-технологічного інституту у 1996 році і до нині є одним з найпотужніших у ЧДТУ.

Підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів на факультеті економіки та управління проводиться за такими напрямами та спеціальностями: «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Менеджмент організації і адміністрування», «Фінанси», «Облік і аудит», «Економічна кібернетика», «Маркетинг», «Міжнародна економіка», «Бізнес-адміністрування», «Управління інноваційною діяльністю» та «Управління проектами».