Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ розпочалися вибори ректора
Середа, 26 жовтня 2016 09:54

В ЧДТУ розпочалися вибори ректора

В Черкаському державному технологічному університеті о 9:00 розпочалися вибори ректора.  У списки для голосування включено 594 особи.

–Для спостереження за виборами ректора ЧДТУ акредитовано 17 осіб. Серед них – 4 спостерігачі від 2-х кандидатів на посаду ректора, 11 представників від 6-ти громадських організацій та двох ЗМІ, – коментує голова Оргкомітету з обрання ректора ЧДТУ професор Валентин Лазуренко, – Участь у виборах ректора від Міністерства освіти і науки України бере заступник директора Департаменту правового забезпечення – начальник відділу претензійно - позовної роботи Костюченко Олександр Володимирович.

Голосування триватиме до 15:00. Результати голосування стануть відомі вже сьогодні.