,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ВІДОМІ ЧЕРКАЩАНИ ДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ В РІДНІЙ АЛЬМА-МАТЕР (ФОТО)
П'ятниця, 30 вересня 2016 10:29

ВІДОМІ ЧЕРКАЩАНИ ДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ В РІДНІЙ АЛЬМА-МАТЕР (ФОТО)

ВІДОМІ ЧЕРКАЩАНИ ДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ В РІДНІЙ АЛЬМА-МАТЕР (ФОТО)
 

Успішні інженери, програмісти, менеджери та управлінці зібралися у Черкаському державному технологічному університеті. Серед них – і перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Усі прийшли до рідної альма-матер поділитися зі студентами своїми секретами успішності, розповідає кореспондент vikka.ua

За фахом я радіоінженер і до університету не дуже розумівся на техніці. Зрозумів, що чомусь навчився, коли рідній бабусі полагодив ще старий ламповий телевізор. Тиждень над ним мучився, але зробив усе сам", – пригадує Віталій Коваль свої студентські роки.

 

А от міський голова зазначає, що ЧДТУ – це для нього сімейний виш, адже тут навчалася і його дружина, та додає, що не проти продовжити освіту.

"Ще є речі, які не опанував, зокрема вільно володіти англійською мовою. І ми домовилися, що університету будуть нові тротуари, а ми отримаємо іноземну мову по скороченому курсу", – жартує мер.

За словами в. о. ректора ЧДТУ Олега Григора, приклад успішних випускників має надихнути нинішніх студентів до власних здобутків. Заради цього власне і організували зустріч "ТОП-випускників". На згадку про захід запрошених готей, до речі, відзначили відзнаками вишу. 

На думку ж самого очільника вишу, секрет успішності полягає у постійній праці над собою.

"Працювати, працювати і ще раз працювати на собою, над своїм психологічним станом, працездатністю і, звісно, над фізичною формою. Фактично всі характеристики мають працювати у комплексі. Без цього ніяк", – зазначає в. о. ректора.

 

 

 

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаському виші з жовтня запрацює військова кафедра.