,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини 20-ку кращих випускників зібрав технологічний університет
Четвер, 29 вересня 2016 18:18

20-ку кращих випускників зібрав технологічний університет

20-ку кращих випускників зібрав технологічний університет

Зустріч «ТОП-випускників» відбулась у Черкаському державному технологічному університеті. На заході були присутні найбільш успішні випускники навчального закладу за всі 56 років його існування.

Спілкування випускників із викладачами та журналістами проходило в теплій, невимушеній атмосфері під звуки саксофону.

20 почесних гостей, що завітали на захід, розповіли про те, як знання, здобуті в ЧДТУ, допомагають їм в побудові кар’єри і пригадати найяскравіші сторінки студентських буднів.

- Надзвичайно приємно бути в рідних стінах і бачити викладачів, які працювали тут ще тоді, коли навчався я сам та моя дружина. Для нас ЧДТУ –це сімейний ВНЗ, - зауважив випускник факультету економіки та управління, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Мер Черкас зауважив, що планує і далі вчитися, оскільки хотів би опанувати кілька іноземних мов. Натомість пообіцяв посприяти благоустрою території довкола університету та створити комфортні умови для відпочинку і дозвілля студентів.

- Рідному закладу хочеться побажати одного, щоб пройшли вибори і колектив та студенти обрали гідного ректора, який працюватиме не один термін, примножуючи славу технологічного університету, - прокоментував випускник факультету електронних технологій, перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Від обласної влади і адміністрації я обіцяю, що будь-які ідеї викладачів та студентів університету ми готові підтримувати і підставити плече, щоб створити нормальну базу практики для наших студентів.

За словами в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора зустріч успішних випускників навчального закладу планується зробити традиційною.

- Тепер ми будемо щорічно влаштовувати подібні зустрічі, щоб нинішні студенти бачили, на кого потрібно рівнятися, адже навіть ті, хто закінчив ВНЗ 10 чи 15 років тому і досі використовують у своїй роботі знання, здобуті в цих стінах, - підсумував Олег Григор.