,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі ЧДТУ взяли участь у тренінгах «Англійська мова для університетів» Британської ради в Україні
П'ятниця, 23 вересня 2016 08:50

Викладачі ЧДТУ взяли участь у тренінгах «Англійська мова для університетів» Британської ради в Україні

Викладачі ЧДТУ взяли участь у тренінгах «Англійська мова для університетів» Британської ради в Україні

Найближчим часом буде представлений проект «Сучасний університет – академічне та навчальне співробітництво для сталого розвитку», розроблений учасниками тренінгу

Доценти кафедри фінансів Олена Березіна і Анна Шевченко та аспірант, асистент кафедри хімічних технологій та водоочищення Сергій Шмиголь стали учасниками тренінгу проекту «Англійська мова для університетів», що відбувся в Одесі цього року.

Для наших викладачів це другий, наповнений цікавою інформацією та незабутніми враженнями, тренінг від Британської ради в Україні. Вони вдосконалили рівень володіння англійською мовою та поспілкувалися з колегами з різних куточків України. В ході тренінгу обговорювалися сучасні проблеми викладання фахових дисциплін і впровадження інноваційних зарубіжних методик та технологій у навчальний процес. А ще –використання іноземної мови для академічних цілей.

Учасники тренінгу розробили проект «Сучасний університет – академічне та навчальне співробітництво для сталого розвитку» за для покращення якості навчального процесу та підготовки високоосвічених фахівців, які вільно володіють англійською мовою.

«Навчання змінило моє бачення процесу викладання. Для того, щоб удосконалюватися в професії, необхідно постійно ставити собі два питання. По-перше – це як заохотити студента прийти на пару не через те, що він мусить, а з власної ініціативи; по-друге – як не просто "відчитати" свій матеріал на занятті, а ще й змотивувати студента до пізнання. Ці прості та об’єктивні речі доступні не всім. Вміння донести інформацію – великий талант», – розповів учасник тренінгу, аспірант Сергій Шмиголь.