,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини До дня «Миру» студенти та викладачі ЧДТУ влаштували флешмоб
Четвер, 22 вересня 2016 13:29

До дня «Миру» студенти та викладачі ЧДТУ влаштували флешмоб

До дня «Миру» студенти та викладачі ЧДТУ влаштували флешмоб

Учасники флешмому утворили знак «Пацифік» – міжнародний символ миру, роззброєння та антивоєнного руху

Студенти та викладачі ЧДТУ ніколи не стоять осторонь, коли йдетьсяпро забезпечення миру та допомогу ближньому. Минулого року вони  зібрали кошти, які були передано на допомогу військовим АТО та дітям, які перебувають у так званій «сірій зоні». Як коментує в.о. ректора Олег Григор, вже цього навчального року вони знов активно включились у волонтерську діяльність і планують виготовляти маскувальні сітки для фронту.

« Сьогодні мир дістається нам великою ціною. Ми перебуваємо у стані неоголошеної війни з Росією. Україна відстоює свою державність, незалежність, тому і несе великі втрати. Бажаю щоб студенти ніколи не знали що таке війна. Щоб не були переселенцями, а завжди у них була мама і тато та мирне небо над головою», -звертається з побажаннями голова громадської організації «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник

Нині на Сході України несуть службу тридцять дев’ять студентів Черкаського державного технологічного університету. А вже цьогоріч на навчання сюди вступило тридцять чотири особи, що повернулись із зони бойових подій.

 «Слово «Мир» таке коротке, але як в ньому багато. Хочеться, щоб ми прокидались і не турбувалися про те, що буде завтра. Щоб зі Сходу повернулись наші рідні. Щоб ми жили в мирі і все це вже закінчилось », - коментує  учасник бойових дій, студент ЧДТУ Олександр Тимошенко.

У заході взяли участь не лише студенти та викладачі, але й адміністрація університету. Довідково: щороку, в Україні відзначається День Миру двадцять першого вересня, відповідно до наказу Президента України від 5 лютого 2016 року.