Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі та студенти ЧДТУ взяли участь у «Ярмарку професій»
Вівторок, 20 вересня 2016 09:07

Викладачі та студенти ЧДТУ взяли участь у «Ярмарку професій»

Усі сім факультетів Черкаського державного технологічного університету представили власні напрацювання під час «Ярмарки професій». Захід відбувся в межах святкування 730-ї річниці від дня заснування міста Черкаси.

Гості заходу мали можливість ознайомитися з науковими розробками і досягненнями викладачів та студентів ВНЗ, взяли участь у цікавих іграх та квестах, спілкувалися зі студентами-іноземцями.

Експозиція ЧДТУ розширила уявлення про так звані «технічні» професії майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. А для літніх людей та осіб з особливими потребами було презентовано курси від навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.