Ви тут: ЧДТУ Новини Міністерство освіти і науки України виступає проти скасування стипендій для студентів вишів
Вівторок, 16 серпня 2016 09:19

З наступного року Мінфін пропонує скасувати стипендії більшості українських студентів. Про це йдеться у проекті держбюджету.

Стипендію передбачили для дітей-сиріт, інвалідів І-ІІІ груп, позбавлених батьківського піклування та студентів із малозабезпечених сімей. Також виплати збережуть аспірантам і докторантам - повідомляє Gazeta.ua.

У Міносвіти таку ініціативу не підтримують.

- Скасування стипендій суперечить закону України про освіту. Ми їх не скасовуватимемо. Подали свої пропозиції до Мінфіну. Там, як і раніше, прописані 4,5 мільярда гривень річних видатків на стипендії, - каже 60-річний Володимир Ковтунець, заступник міністра освіти і науки.

Студенти вузів отримують середню стипендію 830 грн. Може коливатися на 150–200 грн залежно від спеціальності, статусу навчального закладу та успішності студента.