,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ – 2016. Підсумки вступної кампанії
Понеділок, 15 серпня 2016 18:44

ЧДТУ – 2016. Підсумки вступної кампанії

ЧДТУ – 2016. Підсумки вступної кампанії

В цьому році треба відзначити саме набір «сильних» абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу, - повідомляє виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ О. Григор, – за його словами, нова система розподілу місць на навчання за державним замовленням дозволила підняти прохідний бал, і це – гарний почин! Ще однією особливістю цьогорічної кампанії - додає Олег Григор, – є те, що, відповідно до тенденцій економічного розвитку України, у державі значно зросла затребуваність у спеціалістах по таких провідних галузях, як електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, радіотехніка та телекомунікації, галузеве машинобудування.

Інформує  відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко:

– Станом на сьогодні, на навчання за освітнім ступенем магістра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зараховано 966 студентів, на навчання за скороченими програмами підготовки (2 та 3 курс) – 382, на перший курс денної і заочної форми навчання зараховано 416 вступників.

Найбільшу кількість студентів, що отримали право навчання за державним замовленням, прийнято на факультети комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, економіки та управління, – зазначив Віктор В’ячеславович, – але загальний рейтинг популярних спеціальностей залишився майже без змін: максимальна кількість молоді навчатиметься інженерно-технічнім та економічним спеціальностям, також туризму, готельно-ресторанній справі та дизайну.

Отже, загалом, за даними приймальної комісії, наш університет поповнився більше ніж 1800 студентами!

Окреслимо деякі позитивні тенденції цього набору, а саме збільшення держзамовлення на технічні спеціальності та аспірантуру, що свідчить про розпочате реформування освіти і науки, зміщення акцентів на підготовку інженерів та науковців. Тобто саме тих кваліфікованих кадрів, які завжди визначають в індустріальному, інформаційному суспільстві ефективний розвиток економіки будь-якої держави!

ПІДСУМКИ