Ви тут: ЧДТУ Новини Міністерство освіти і науки України передасть пільговикам невикористані місця державного замовлення
Середа, 10 серпня 2016 14:10

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Місця державного замовлення тих абітурієнтів, що були рекомендовані до зарахування на бюджет, але не принесли оригінали документів, Міністерство освіти і науки передасть пільговикам. Про це УНН повідомили у прес-службі Міносвіти.

За даними Міносвіти, усі невикористані місця вищі навчальні заклади повинні повернути державному або регіональному замовнику, що надав закладу бюджетні місця.

Так, МОН закликає Міністерство культури, Міністерство охорони здоров’я, Державну фіскальну службу та інших державних (регіональних) замовників надати залишки бюджетних місць пільговим категоріям громадян.

Зокрема, для дітей загиблих учасників АТО та героїв Небесної сотні, інвалідів-учасників бойових дій, сиріт тощо.