Ви тут: ЧДТУ Новини Уряд призначив нового заступника міністра освіти і науки України
Середа, 27 липня 2016 19:30

Уряд призначив нового заступника міністра освіти і науки України

Посаду зайняв Володимир Ковтунець.

Кабінет Міністрів призначив заступником міністра освіти і науки заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Володимира Ковтунця. Про це йдеться в розпорядженні уряду №529 від 22 липня.

Нагадаємо, заступник міністра освіти Олег Дерев'янко ще в лютому заявив про свою відставку й поділився планами зайнятися "соціальним підприємництвом".

Довідка

Володимир Віталійович Ковтунець (нар. 23 липня 1956, село Ясининичі, Рівненський район, Рівненська область) — український політик. Народний депутат України 2-го скликання. Кандидат фізико-математичних наук (з 1982), доцент (з 1986). Член НРУ. Доцент кафедри інформаційних технологій та математики Національної академії управління, експерт проекту «Вибори та політичні процеси» USAID.
У 1978 році закінчив механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У 1992-1994 роках він був деканом факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педагогічного інституту.
У 1990-1994 роках Ковтунець був головою комісії з освіти і науки Рівненської міської ради.
У 1995-1998 - головою Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.
Також в 1994-1998 роках він був депутатом Верховної Ради 2-го скликання від партії "Народний Рух України".
Володіє англійською мовою.