Ви тут: ЧДТУ Новини Суспільство МОН: майже півмільйона абітурієнтів подали заяви на вступ до вишів
П'ятниця, 22 липня 2016 12:02

Суспільство МОН: майже півмільйона абітурієнтів подали заяви на вступ до вишів

Станом на ранок 21 липня заяви на вступ до вишів подали 480,5 тисячі абітурієнтів, що на 51% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє Міністерство освіти і науки України.
«За останню добу вступники подали 438,4 тисячі заяв. Таким чином, станом на сьогоднішній ранок вже подано 1 мільйон 513 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів», – повідомляє прес-служба МОН.
За даними МОН, у трійці лідерів за кількістю поданих заяв на бакалавраті в цьому році спеціальності «філологія», «право» і «менеджмент», на вступ до магістратури перші місця за популярністю належать спеціальностям «медицина», «право» і «стоматологія».
«У цьому році перелік найпопулярніших спеціальностей цілком типовий, він просто підтверджує загальні тенденції, що існують при вступі в українській освіті вже не один рік», – зазначила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.
Подати документи на вступ до вишів можна до 18-ї години 27 липня.