Ви тут: ЧДТУ Новини Професору ЧДТУ Г.В. Канашевичу – 60
Середа, 20 липня 2016 14:58

Професору ЧДТУ Г.В. Канашевичу – 60

Ректорат, професорсько-викладацький склад та студентство Черкаського державного технологічного університету сердечно вітають зі славним 60-літнім ювілеєм доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв  Канашевича Георгія Вікторовича!
Пройдений Вами життєвий шлях – це зразок відданої, наполегливої праці вмілого керівника, прекрасного організатора, науковця,  патріота рідної землі на благо нашої України, в ім'я її розвитку та прогресу.
Нам особливо приємно відзначити Ваш досвід, професійні здобутки, а також цілеспрямованість, вміння серед буденних клопотів побачити ту єдину мету, яка відповідає нагальним потребам нашого колективу.
Бажаємо Вам життєвої наснаги, оптимізму і натхнення, міцного козацького здоров'я, подальших злетів та успіхів!

Р.S. З нагоди ювілею професор Г.В. Канашевич за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

Галерея зображень