Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ діятиме консультативний центр для подання електронних заяв вступниками 2016 року
Понеділок, 27 червня 2016 14:58

У Черкаському державному технологічному університеті з 11 липня 2016 р. по 27 липня 2016 р. діятиме консультативний центр для подання електронних заяв вступниками на 1 курс. Дане рішення прийняте на засіданні приймальної комісії університету.

В електронній формі в режимі он-лайн подають заяви вступники на навчання на 1 курс освітнього ступеня бакалавраза денною формою, які не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування.

Подання заяви вимагає максимальної уваги і володінням специфічними навичками. Абітурієнти часто хвилюються, тому можлива технічна помилка, якаможе мати серйозні наслідки. Заяву, яку вже зареєстровано у вищому навчальному закладі, не можнаскасовувати.

Консультативний центрЧДТУ працюватимез 11 до 27 липня з 9 до 18 год. в холінавчального корпусу №1університету, в якому розташована приймальна комісія. Підготовлені консультантидопоможуть вступникам подати електронну заяву незалежно від вибору вишу та спеціальності.

Для подачі електронної заяви вступник повинен знати:

— адресу електронної пошти, до якої має доступ;

— серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;

— оригінал або скановану копію (фотокопію) додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;

— номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

— серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.

Вступники можуть подати у різні виші до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.