Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету організували благодійну акцію для малюків
Вівторок, 14 червня 2016 10:19

Попри щільний навчальний та робочий графік, знаходиться і час для спілкування з дітьми, яким бракує найголовнішого – батьківського тепла та турботи. Тому, вже традиційно, викладачі і студенти факультету економіки та управління організували чергову благодійну акцію-відвідини  «Обласного спеціалізованого Будинку дитини». Наше студентство все частіше демонструє такі безкорисні якості, як жертовність, великодушність, милосердя і завжди готові підтримати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На зібрані кошти представники ЧДТУ порадували малечу гостинцями: солодощами, фруктами, канцтоварами,  іграшками та іншими приємними подарунками.
Звичайно, головне для малюків - не подарунки, переконують в дитячому будинку. Набагато важливішою для знедолених діточок є увага, якої зазвичай їм бракує. Поки що далеко не всі громадяни готові жертвувати гроші чи власний час заради тих, кому це вкрай необхідно.
Але студенти факультету економіки та управління проявляють себе з найкращого боку і ніхто з тих,  хто вирішив відвідати малечу,  ніколи не жалкує про це. Адже ті емоції, що вирують серед дитбудинківської дітвори, дійсно потрібно відчути кожному! Це був фантастично дивовижний час, коли кожна посмішка вихованців «Обласного спеціалізованого Будинку дитини» зігрівала душу і серце! Їз цим ніщо не зрівняється!

Малюки дуже зраділи візиту гостей і щиро та відкрито їх зустрічали. Надзвичайно тепла та комфортна атмосфера спілкування панувала весь час. Діти їз захопленням демонстрували власні таланти: росказували вірші, співали, гралися, танцювали та щиро раділи солодким призам, якими їх частувала студентська молодь.
А на прощання вихованці дитячого будинку та студенти зробили спільні світлини.

Тепло та любов – це те, що цінніше за гроші! Щирий погляд та вдячність дітей – є найвартісною подякою за зроблену добру справу.
Ми дуже сподіваємося, що кожна дитинка колись знайде свій рідний дім, що знайдуться люди, які зможуть подарувати їм свою ласку та батьківську любов...