Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти Черкаського державного технологічного університету долучилися до акції «Стоп, Путін!»
П'ятниця, 10 червня 2016 14:00

Студенти  Черкаського державного технологічного університету долучилися до акції «Стоп, Путін!»

Сьогодні в світі стартувала акція на підтримку України під гаслом «Стоп, Путін!». У багатьох країнах Євросоюзу, а також у США, Канаді та Україні 10-11 червня відбуватимуться громадські акції на підтримку України під гаслом «Стоп, Путін! Стоп, війна!». Учасники планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України та порушення прав людини в окупованому Криму.
    На Соборній площі м. Черкас патріотично налаштована молодь ЧДТУ, разом із волонтерами та громадою, приєдналася до світової акції, зобразивши на проїжджій частині центра міста креативне графіті. Тепер всі городяни та гості Черкас, що ходитимуть або проїжджатимуть через Соборну площу, побачать  міжнародний заклик до припинення війни!

«Цією дією ми підтримуємо наших бійців на сході. Ми - за мир скрізь на землі та проти диктаторів і загарбників, таких як Путін» - заявила студентка гр.ДЗ-53, Аліна Ржевська.