Ви тут: ЧДТУ Новини Шановні друзі!
Четвер, 09 червня 2016 13:05

Шановні друзі!

Хочу щиро подякувати всім науково-педагогічним працівникам, співробітникам, студентству, працівникам Смілянського промислово-економічного коледжу за співпрацю та підтримку у розвитку нашого вишу - Черкаського державного технологічного університету.

Завдяки плідній співпраці ми зберегли університет, розширили його можливості, успішно провели вступну компанію та розпочали реформи згідно вимог часу. Наші випускники отримали дипломи і можливість плідно працювати на благо Батьківщини. Ми не лишались осторонь і патріотичних процесів в країні – активно співпрацювали та, маю надію, будемо й надалі це робити разом із захисниками Вітчизни. Це все свідчить про високий рівень патріотизму, відповідальність та чітку громадянську позицію дружнього колективу ЧДТУ.

Отже, щиро дякую всім за злагоджене та добросовісне відношення до роботи.

Я залишаюся в університеті і мені за честь продовжувати працювати в нашому колективі.

професор ЧДТУ

С.А. Назаренко