Ви тут: ЧДТУ Новини В.о. ректора Черкаського державного технологічного університету призначено Олега Григора
Четвер, 09 червня 2016 11:00

Сьогодні на розширеному засіданні ректорату ЧДТУ перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль зачитав наказ Міністерство освіти і науки України про призначення нового виконуючого обов’язки керівника вишу, першого проректора - Григора Олега Олександровича.

Перед присутніми також виступив Сергій Назаренко, який майже рік очолював університет, подякував всім за співпрацю та підтримку у розвитку вишу.

В.о. ректора ЧДТУ Олег Григор назвав своїми першочерговими завданнями зняття напруги в колективі після виборів ректора, які вважаються такими, що не відбулися, вручення дипломів та успішне проведення вступної компанії.

За повідомленням Віталія Коваля та Олега Григора Міністерство освіти і науки України не знайшло юридичних підстав для проведення переголосування другого туру виборів ректора університету. Скоріш за все, Міністерством буде прийняте рішення, признати вибори такими, що не відбулися і будуть призначені нові вибори ректора.