Ви тут: ЧДТУ Новини Зовнішнє незалежне оцінювання
Вівторок, 24 травня 2016 10:42

Зовнішнє незалежне оцінювання

Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня відбудеться засідання експертної комісії, яка визначить поріг для трьох тестів ЗНО

Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня о 12:00 відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, яка визначить поріг «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики та історії України. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, експертами буде встановлена мінімальна кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

В УЦОЯО повідомили, що до складу експертної комісії включено фахівців з Міносвіти, Національної академії наук, Національної академії педнаук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.