Ви тут: ЧДТУ Новини У місті облаштовують соціально-спортивний зал імені Сергія Амброса - випускника ЧДТУ
Вівторок, 09 лютого 2016 13:01

У Черкасах в соціально-спортивному залі імені Сергія Амброса  тривають ремонтні роботи, повідомляє “УНН-центрз посиланням на соцмережу Цивільний Корпус “Азов”.
– Мрія нашого побратима Амброса починає втілюватись. Нещодавно сюди завезли спортивні мати, тож Молодіжне Крило Цивільного Корпусу мало змогу випробувати їх на першому тренуванні. Слідкуйте за нашими новинами, ми чекатимемо на всіх охочих після завершення робіт, – повідомили на своїй сторінці у соцмережі черкаський Цивільний Корпус “Азов”.
Нагадаємо, що розпорядженням міського голови від 27 січня вулицю Орджонікідзе у Черкасах переіменовано на вулицю імені Сергія Амброса.